Hakkımızda

Çelik Nakliyat olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz nakliyat konusunda Türkiye'de öncü firmalardan olmaya tecrübemiz ve kalitemizle devam ediyoruz. Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerden biri de asanösörle nakliyat hizmeti verebilmemizdir. Firmamız bünyesinde iş arkadaşlarımız yaptıkları işlerde çok tecrübeli,titiz ve vasıflıdırlar.Müşteri memnuniyetini daha da arttırabilmek için hizmet anlayışımızı ve kalitemizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Consultation

İletişim Bilgilerimiz

  • Ataşehir Mah. Kuvai Milliye Cad. No:25 Elazığ
  • 0537 432 06 81
  • celiknakliyat@gmail.com
  • Haftaiçi : 09:00 - 18:00
Adresimiz:
Ataşehir Mah. Kuvai Milliye Cad. No:25 Elazığ
Çalışma Saatlerimiz:
Haftaiçi : 09:00 - 18:00
İletişim:
celiknakliyat@gmail.com
Bize Ulaşın :
0537 432 06 81
Track Your Shipment

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

EVDEN EVE TAŞIMACILIK
2000'den Beri

EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evinizi değiştirmeye karar verdiğinizde taşınmanız için önünüzdeki en büyük engellerden biri nakliyattır. Çelik Nakliyat olarak işlerimizde oldukça tecrübeli,titiz,istekli ve yenilikçiyiz. Nakliyat konusunda zaman ve tecrübe faktörleri çok önemlidir. Eşyalarınızı taşıma işlerimizi, işlerinde oldukça başarılı ve tecrübeli personellerimizle yapıyoruz. Nakliyat taşıma işlerimizi tek seferde yapabildiğimiz için siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmaktayız. 

Evden Eve Nakliyat konusunda hem şehir içi  hem de şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur. Çelik Nakliyat olarak Türkiye'nin her şehrine 7/24 eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Ç E L İ K   N A K L İ Y A T